#zaposli se u og-cs

Tražimo ljude koji čine razliku.

OG Consultancy Services je u stalnoj potrazi za novim kolegicama i kolegama. Naše potrebe znaju varirati, zato preporučamo da prvo konzultiraš stranicu s otvorenim pozicijama u našoj tvrtci. Ukoliko se tvoje kvalifikacije ne poklapaju s našim trenutnim potrebama, svejedno nam možeš poslati otvorenu zamolbu koju ćemo rado pročitati i odgovoriti u najkraćem roku. Dole nabrojane kvalifikacije su okvirne i ne moraš nužno znati svaku navedenu tehnologiju. Mi prije svega tražimo pristojne i vrijedne ljude. Puno nam više znači ako si spreman učiti i ako ste zainteresiran uklopiti se u naš kolektiv. U tom slučaju posao u OG-CS-u izgleda ovako:

    • Imat ćeš kompetitivna primanja.
    • Radit ćeš iz naših modernih ureda u Đakovu ili od kuće. Ili kombinacija, kako god ti odgovara.
    • Imat ćeš fleksibilno radno vrijeme. Neki od nas rade od 7 do 15 sati, većina od 8 do 16 sati. Generalno se držimo tog rasporeda, ali otvoreni smo i za druge mogućnosti.
    • Na raspolaganju ćeš imati 30 dana godišnjeg odmora, pri čemu smo u razdoblju između Božića i Nove godine svi na kolektivnom godišnjem odmoru.
    • Imat ćeš dodatnu edukaciju kroz različite workshopove, tutorijale i slično. Naučit ćeš puno uz nas, a ono što već znaš, naučit ćeš još bolje.
    • Koristit ćeš ‘Tesla Day’ – jedan dan u mjesecu slobodan od obveza, namijenjen za istraživanje novih i uzbudljivih tehnologija po tvom izboru. Uz OG-CS ići ćeš Where no one has gone before!
    • Radit ćeš u opuštenoj atmosferi, uz pristojne i ljubazne kolegice i kolege.
    • Dobit ćeš profesionalan pristup i potporu od CTO, team leada i ostalih kolega. Uvijek.
    • Radit ćeš na uzbudljivim projektima za neke od najvećih svjetskih kompanija.
    • U uredu ćeš uvijek imati kavu, čaj i slične sitnice, kao i mjesto za tvoj auto ili bicikl.

Zapošljavamo na sljedećim pozicijama:

Backend Developer

Frontend Developer

Test Automation

DevOps Engineer

BACKEND DEVELOPER
Junior/Mid/Senior
Ključne tehnologije s kojima ćeš raditi
Java
Spring Boot
PostgreSQL
Gradle

Što ćeš raditi:

    • kao dio tima sudjelovat ćeš u svim fazama projekta. To podrazumijeva analizu, planiranje, dizajn, razvoj, testiranje, implementaciju i održavanje softvera. U svim nabrojanim fazama imat ćeš pomoć kolega i mentora u svakom trenutku, kako bi se što prije uklopio u naš tim
    • koristit ćeš moderne tehnologije i alate
    • optimizirat ćeš kod za maksimalnu brzinu i skalabilnost
    • surađivat ćeš s kolegama iz frontend i test tima, kako bi razvoj softvera bio što brži i jednostavniji
    • pisat ćeš dokumentaciju za projekte na kojima si radio
    • sudjelovat ćeš na sastancima s klijentima, ispočetka uz pratnju i podršku kolega

Što od tebe očekujemo:

    • sporazumijevanje na engleskom jeziku u govoru i pismu
    • iskustvo s Java programskim jezikom i Java ekosustavom ili nekim drugim OOP jezikom
    • dobro razumijevanje OOP
    • poznavanje sa Spring Boot frameworka i pratećeg ekosustava
    • iskustvo rada s bazama podataka (SQL/NoSQL)
    • poznavanje Gradle build toola
    • inicijativu i predlaganje tvojih ideja, jer ako misliš da se nešto može napraviti bolje, voljeli bismo čuti kako
    • želju za učenjem novih tehnologija

Dodatne vještine koje smatramo prednošću:

    • Docker
    • iskustvo s cloud platformama (AWS, Azure ili Google Cloud)
    • poznavanje JUnit frameworka
    • poznavanje Mockito frameworka
    • razumijevanje frontend tehnologija
    • iskustvo s alatima GitLab, JIRA i Confluence
FRONTEND DEVELOPER
HTML-CSS
JavaScript
Angular
React

    • surađivat ćeš s kolegama iz backend i test tima, kako bi razvoj softvera bio što brži i jednostavniji

    • iskustvo u radu i dobro poznavanje HTML/CSS
    • iskustvo u radu i dobro poznavanje JavaScript(ES6, ES7)/TypeScript programskog jezika
    • poznavanje barem jednog frameworka (Angular, React, Vue…)
    • poznavanje rada s REST API

    • iskustvo u radu sa SASS/LESS/JSS
    • razumijevanje cross-browser kompatibilnosti i načina kako ih riješiti
    • poznavanje JavaScript utility bibiloteka
    • razumijevanje backend tehnologija
    • iskustvo u radu s build alatima
    • iskustvo pisanje testova u frontendu (Jest, Mocha, Cypress)
    • iskustvo s alatima Gitlab, JIRA i Confluence
TEST AUTOMATION ENGINEER
Cypress
Postman
JMeter
DevTools

    • Quality Assurance igra važnu ulogu u OG-CS-u, zbog čega ćeš pratiti sve faze razvoja našeg softvera
    • pisat ćeš i održavati Test Case, Test Set i Test Plan za različite projekte
    • radit ćeš automatiziranu i manuelnu provjeru koda
    • tražit ćeš, otkrivati i dokumentirati bugove i nedovoljno kvalitetno napisani kod
    • držat ćeš se smjernica i zahtjeva koje je klijent postavio, kako bi krajnji proizvod ispunio njegova očekivanja
    • surađivat ćeš s kolegama iz backend i frontend tima, kako bi razvoj softvera bio što brži i jednostavniji

    • razumijevanje metodologija testiranja
    • iskustvo s Cypress testing frameworkom (može i Selenium)
    • iskustvo u radu s Postman API platformom i pisanjem funkcionalnih API testova
    • iskustvo u radu s JMeter
    • iskustvo rada s developer alatima u Chrome i Firefoxu

    • poznavanje programskog jezika Java
    • iskustvo rada s bazama podataka (PostgreSQL ili MongoDB)
    • Docker
    • poznavanje CI/CD
    • poznavanje JavaScript/TypeScript programskog jezika
    • iskustvo s alatima JIRA i Confluence
DEVOPS ENGINEER
Docker
AWS
Ansible
terraform

Opis posla:

    • razvoj i održavanje infrastrukture pomoću alata kao što su Ansible, Terraform i Bash skripte
    • projektiranje i optimizacija servisa kako bi se olakšao razvoj softvera
    • implementacija i održavanje CI/CD pipelinea za različite projekte
    • orkestracija i upravljanje kontejnerima te osiguravanje njihove sigurnosti, koristeći tehnologije poput Docker, Kubernetes i OpenShift
    • suradnja s ostalim timovima kako bi se osigurao brz i učinkovit razvoj proizvoda

    • napredno znanje Linux operativnog sustava i njegove administracije
    • znanje debugginga i rješavanje problema
    • tečna komunikacija na engleskom jeziku u govoru i pismu
    • razumijevanje Cloud tehnologija (AWS, Azure, GC) i iskustvo u njihovoj primjeni
    • poznavanje alata Ansible, Chef, Puppet, Salt
    • iskustvo u održavanju IaC skripti, poput Terraforma
    • znanje rada u Dockeru i znanje kontejnerizacije
    • iskustvo s alatima za monitoring i virtualizaciju
    • iskustvo u radu i znanje tehnologija za virtualizaciju
    • proaktivnost i želja za poboljšanjem postojećih rješenja i procesa

    • iskustvo rada na Agile projektima
    • poznavanje alata za orkestraciju kontejnera poput Kubernetes, OpenShift

Ova stranica koristi kolačiće da bi poboljšalo korisničko iskustvo, više o tome možete saznajte na našoj stranici "politika privatnosti"

Politika privatnosti